Yarasa Adam

Monarch Theatre: Gelecek Program

The Dark Knight Rises

Hiç sonu gelmeyecekmiş gibi duran Joseph Gordon-Levitt ve Marion Cotillard’ın The Dark Knight Rises‘da yer alıp, almayacağıyla ilgili spekülasyonlar geride bıraktığımız hafta yapılan resmi açıklamayla son buldu. İki oyuncunun projeyle bağlantıları kesinlik kazandı.

Daha önce Variety’nin ortaya attığı Joseph Gordon-Levitt’in Alberto Falcone’yi canlandıracağı bilgisi yalanlanırken, aktörün rolü polis John Blake olarak duyruldu. Ra’s Al Ghul’ın kızı Talia karakterine yakın duran Marion Cotillard ise Miranda Tate adında bir Wayne Enterprises üyesine hayat verecek. Hayranların bir bölümü yönetmen Christopher Nolan’ın Batman Begins’deki Ducard olayına benzer bir numara çekeceğini ve Cotillard’ın karakterinin Talia olacağını iddia etmekte ısrarcı. Bu ihtimalin göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünmekle beraber, böylesine beklenen bir şaşırtmacanın  hayal kırıklığına yol açacağına inanıyorum.

 Kadroya katılan bir diğer isim de Ra’s’in gençliğini canlandıracak olan Josh Pence.

Batman Year One

Çıkış tarihi Eylül 2011 olarak belirlenen Batman Year One animasyon filminin tv dünyasının tanınmış oyuncularından oluşan seslendirme kadrosu açıklandı. The O.C. dizisinden hatırladığımız Ben McKenzie Batman’i, Breaking Bad’in Bryan Cranston‘ı Gordon’ı, Buffy The Vampire Slayer’ın Eliza Dushku’su Catwoman’ı, Battlestar Galactica’nın Starbuck’ı Katee Sackhoff Sarah Essen’ı seslendirecek. Kadronun kalanı heyecan verici olsa da Ben McKenzie fikrine sıcak bakmadığımı belirteyim. Fakat 90’ların başından beri Dc Universe animasyonlarında çok iyi casting seçimleri yapan Andrea Romano’nun bir bildiği vardır diyorum.

Batman Year One’dan ilk görüntüler:


Monarch Theatre: Batman 1989 filminde, çıkışında Bruce’un anne ve babasının öldürüldüğü sinemanın adı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s