Yarasa Adam

Joseph Gordon-Levitt The Dark Knight Rises’da?

Deadline’ın haberine göre The Dark Knight Rises‘ın kadrosuna katılması için Inception’ın yıldızlarından Joseph Gordon-Levitt ile görüşülüyor. Aktörün baharda çekimleri başlayacak olan filmde hangi karakteri canlandıracağı ise soru işareti. Haliyle teoriler ve tahminler alıp yürümüş durumda. Olasılıklara bir bakalım:

Joker

Joseph Gordon-Levitt’in Heath Ledger’a olan benzerliği düşünüldüğünde “neden olmasın?” dedirtse de, yönetmen Christopher Nolan’ın yeni Joker fikrine sıcak bakmadığı biliniyor. Ledger’ın ikon statüsüne ulaşan Joker’inin başkası tarafından canlandırılmasının izleyicinin hoşuna gitmeyeceği bir gerçek.

Riddler

Inception gösterime girdiğinden beri herkesin aklının bir köşesinde duran olasılık, The Dark Knight Rises’da Bane ve Catwoman’ın yer alacağı duyrulduğunda ortadan kalkmıştı. Şimdi yeniden gündeme geldi. Joseph Gordon-Levitt Riddler rolü için uygun ancak üç kötü karakterin filme fazla geleceğini düşünüyorum. (Spider-Man 3!)

Hugo Strange

Senaryo The Prey macerasından izler taşıyorsa Hugo Strange’e ihtiyaç var. Çizgiromanda orta yaşlı olarak resmedilen Strange ilk bakışta 29 yaşındaki Gordon-Levitt’e pek benzemeyebilir. Ama aktörün rolün altından kalkacağından şüphem yok. 

Alberto Falcone

Nolan’ın The Long Halloween hastalığı ve Catwoman’ın Falcone ailesi ile olan bağlantısı Alberto Falcone’yi güçlü adaylardan biri yapıyor. Fiziksel yakınlıkları de cabası.

Robin

Yok daha neler! Dağılın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s